O nás

Agentúra No Face s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu oficiálne od roku 2007. Naše bohaté pracovné skúsenosti však siahajú ešte hlbšie do audiovizuálnej histórie. Počas 20 rokov poctivej práce sme sa podieľali na nakrúcaní množstva televíznych a filmových projektov. Aktívne spolupracujeme s najväčšími slovenskými televíziami – RTVS, TV Markíza, TV JOJ a s mnohými produkčnými spoločnosťami.

Ako fungujeme?

Ako castingová agentúra sa špecializujeme najmä na zabezpečovanie a koordináciu davových komparzov pri nakrúcaniach televíznych relácii. Cudzie nám nie sú ani jednorazové komparzy pre filmy a seriály, kde sme schopní zabezpečiť komplexné služby od realizácie castingu, cez administratívne pokrytie až po koordináciu na pľaci.

Ostatné služby

Pre potreby klientov zabezpečujeme aj hostesingové a promotérske služby a v neposlednom rade aj pomocný personál pri nakrúcaní. Služby, ktoré aktívne ponúkame sú naozaj bohaté, o čom svedčí približne 22 000 komparzistov a amatérskych hercov v našej profesionálnej databáze a takmer 28 000 sledovateľov na facebooku.